O nás

Věříme, že žijeme ve výjimečné době. V době inovací, odvážných myšlenek a smělých řešení.

Naše poslání

Věříme, že žijeme ve výjimečné době. V době inovací, odvážných myšlenek a smělých řešení. Díky spolupráci s vědeckými týmy, s významnými univerzitami, nadnárodními i čistě českými firmami, ale i s velmi zajímavými start-upy, jsme schopni pomoci vymyslet, posoudit nebo rovnou zrealizovat skutečně inovativní řešení v různých oblastech.

Naší ambicí je pomoci posunout inovační potenciál České republiky na úroveň zemí, ve kterých my sami hledáme inspiraci a partnery. Jedná se především o skandinávské země a Izrael. Naším snem je sebevědomá inovativní země, která dokáže vyburcovat a zužitkovat potenciál svých lidí. A jelikož se snažíme vnímat věci v souvislostech, víme, že základem je vzdělávání. K této oblasti přistupujeme s velkou společenskou zodpovědností a uděláme maximum, abychom pomohli realizovat potřebné změny vzdělávacího systému.

Protože budeme-li mít v zemi bezpočet vzdělaných lidí schopných pohledu „out of box“ dokážeme pak mnohem lépe vymýšlet a realizovat ty nejinovativnější a nejkomplexnější projekty, jakými jsou projekty Inteligentních měst a regionů, projekty Nové, čisté a digitalizované energetiky, projekty Kybernetické bezpečnosti a mnohá další koncepční řešení. 

Náš tým

Jiří Stich

Jiří Stich - jednatel společnosti

Jiří Stich se pohybuje v oblasti informačních a telekomunikačních technologií již téměř 20 let. Z toho posledních 10 let se věnuje inovativním konceptům. Nejprve pro energetiku (Smart Metering, Smart Grids), nyní i pro města a regiony. Byl vedoucím týmu, který vytvořil Atos Smart City koncept pro Českou a Slovenskou republiku. Byl jedním ze zakládajících členů Czech Smart City Cluster a podílel se na tvorbě Smart City metodiky tohoto klastru. V minulosti měl možnost získávat zkušenosti na manažerských postech v nadnárodních společnostech. Tyto zkušenosti nyní zúročuje ve společnosti Leon Taurus, jejímž je společníkem a jednatelem a kde se snaží propojit potřeby měst a regionů v oblasti inovačních konceptů se znalostmi svými, znalostmi univerzitní sféry, start-upů a těch nejlepších komerčních partnerů.